Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 24.07.2023, 18:28
- Dla mnie zaczynają już być trochę monotematyczne te wszystkie dyskusje o legendach, które pracują w klubie niby za zasługi, o niewyciąganiu wniosków, o oblężonych twierdzach i inne tego typu podsumowania. Jeśli naprawdę chcę się znaleźć sedno problemu, robi się to profesjonalnie, próbuje się rzeźbić materiał, który mamy - mówi prezes Wisły Kraków Jarosław Królewski.

Żródło:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17745531

Krótko mówiąc Panowie i Panie, proszę się rozejść, powtarzam proszę się rozejść

Czy ktoś broni Sobolewskiego poza prezesem?
Odpowiedz cytując