Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 24.07.2023, 17:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Trudno się z tym nie zgodzić. Szukanie na siłę przyczyny porażki w młodzieżowcu (obowiazkowym dla każdego zspołu w I lidze!) to juz kuriozum, a nie w błedach trenera itd... czy nawet bramkarza. Prędzej jak zwykle nieumiejetność konczenia akcji Rodado dała remis niz gra Dudy... do wyniku 2-1. Zresztą pewnie gdyby to Goku był zamiast Rodado sam na sam z Gostomskim wygralibysmy 3-1. A tak? Szczucie i szukanie przyczyn porazki nie tam gdzie jest jej żródło. Dobry trener w cenie. Nam przyda się solidny trener. To juz by był postep.
Przyczyn jest wiele. Duda to tylko wisienka na torcie. Jaskrawy przykład bezmyślności pionu sportowego.
Odpowiedz cytując