Jaroo1 napisał(a):

Przecież Królewski powiedział, że nie będzie pochopnych decyzji po jednym meczu podejmował. Szkoda tylko, że po zawalonym całym sezonie, takich decyzji też nie podejmuje.
Tragedia co tu się odpierdala.
|
A nie powiedział, że nie zmieni trenera do końca sezonu?