Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 24.07.2023, 14:01
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej, dlatego właśnie tyle osób tęskni za Hyballą. Bo nawet jako wariat forsujący coś, co na zachodzie już nie za bardzo działa, u nas wydawał się zdrowym powiewem nowoczesności i normalności.
Jego wizja jak powinien funkcjonować zawodowy klub piłkarski również była powiewem normalności. To o co pultał się m.in. serek ("fucking legends") było prawidłową oceną sytuacji. To że każdy piłkarz musi trenować normalnie, przygotowanie fizyczne, brak przywiązania do nazwisk...

I mial podejście do młodych.

Tyle że nasz klub jedzie tylko na PR, zero profesjonalizmu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując