MaLk napisał(a):

Bo polscy szkoleniowcy są przeżarci przez polską myśl szkoleniową, która jest najzwyczajniej w świecie szkodliwa dla piłki i jest sto la za Afro-Afrykanami.
Dlatego nawet wariat, o ile tylko próbuje wdrożyć co nieco ożywczego, pozytywnego trendu (nawet jeśli gegenpressing już się w cywilizowanym świecie zużył), wydaje się na ich tle geniuszem trenerki.
|
My jesteśmy tak zacofani piłkarsko, że gegenpressing i tak wyprzedza o epoki to co gramy.