Karherop napisał(a):

Wejdź w temat gdy ogłoszono go dyrektorem i jakie były głosy kibiców. Jak oceniano jego CV itd
Ale wiadomo, wszyscy mądrzy po fakcie. Oceniając w tamtym momencie nikt tego ruchu nie krytykował.
|
W ktorym temacie? Chetnie sobie poczytam.