Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92383
Stary 24.07.2023, 10:30
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem największą wyrwę mamy na 6-tce. Basha wiadomo, kondycyjnie w maksie 60 minut, później zjazd do bazy. Sapała jak wiadomo cały czas w gabinetach, jak wyzdrowieje, to zagra 2 mecze i powrót do punktu wyjścia.

Nam potrzeba na 6-tkę chłopa z końskim zdrowiem, który będzie asekurować Dudę, żeby ten mógł grać taką bardziej agresywną, ofensywną 8-mkę.
Pol Llonch to byłby po prostu majstersztyk. To, co ten chłop pressował u nas, to chyba żaden inny piłkarz tak płuc nie wypluwał na defensywnym pomocniku.
Jest TACHI - autorski pomysł naszego wybitnego stratega.

Llonch to pressował 5 lat temu i nikt nie widział na oczy czy dalej to ma.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując