Patryko napisał(a):

Moim zdaniem największą wyrwę mamy na 6-tce. Basha wiadomo, kondycyjnie w maksie 60 minut, później zjazd do bazy. Sapała jak wiadomo cały czas w gabinetach, jak wyzdrowieje, to zagra 2 mecze i powrót do punktu wyjścia.
Nam potrzeba na 6-tkę chłopa z końskim zdrowiem, który będzie asekurować Dudę, żeby ten mógł grać taką bardziej agresywną, ofensywną 8-mkę.
Pol Llonch to byłby po prostu majstersztyk. To, co ten chłop pressował u nas, to chyba żaden inny piłkarz tak płuc nie wypluwał na defensywnym pomocniku.
|
Jest TACHI - autorski pomysł naszego wybitnego stratega.
Llonch to pressował 5 lat temu i nikt nie widział na oczy czy dalej to ma.