Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92382
Stary 24.07.2023, 10:26
Moim zdaniem największą wyrwę mamy na 6-tce. Basha wiadomo, kondycyjnie w maksie 60 minut, później zjazd do bazy. Sapała jak wiadomo cały czas w gabinetach, jak wyzdrowieje, to zagra 2 mecze i powrót do punktu wyjścia.

Nam potrzeba na 6-tkę chłopa z końskim zdrowiem, który będzie asekurować Dudę, żeby ten mógł grać taką bardziej agresywną, ofensywną 8-mkę.
Pol Llonch to byłby po prostu majstersztyk. To, co ten chłop pressował u nas, to chyba żaden inny piłkarz tak płuc nie wypluwał na defensywnym pomocniku.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując