Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92381
Stary 24.07.2023, 10:07
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Na ławkę ludzi potrzebujemy? A ja myślałem, że z 5 osób do pierwszego składu .
Ławkowicze docelowo powinni naciskać ludzi z 1 składu by ich zastąpić. Tak powinno być w normalnym klubie.

Pamiętajmy że póki co dalej gramy w 1 lidze w której poziom jest jaki jest. Dalej trzeba paru chłopa też wypchnąć by zastąpić ich lepszymi.

Póki nikt się nie posypie to tym co było do 60 min z Łeczna można grać. Jak tu ktoś powiedział każdy trener w 1 lidze by mlaskał na ten skład.

Takiego młodzieżowca lepszego niż Dudę nie znajdziemy na pewno w naszym budżecie. Pozycje Bashy + Stopera to nasza największa bolączka. Okno jeszcze trwa miesiąc więc liczę że jeszcze nie zamknięto kadry
Odpowiedz cytując