Jaroo1 napisał(a):

A i najgorsze, że powielamy błędy 1 do 1!!!! Był Wuja, który nie został nawet odrobinę skrytykowany za spadek, został dalej jako trener. Jest Sobol, który nie został nawet odrobinę skrytykowany za brak awansu, po kompromitującej końcówce sezonu, i dalej jest trenerem.
To jest ta nauka prowadzenia klubu, przez Królewskiego.
|
To się nazywa stabilizacja w wiślackim wydaniu
