bocian23 napisał(a):

|
Tak samo ciekawe kogo przez te lata Brożek wyskałtował. Siedzi tu już tyle lat na ciepłym etacie a są tego jakieś efekty? W innych klubach zatrudnia się ze względu na kompetencje a u nas ze względu na piłkarską przeszłość. To również Jaro powinien posprzątać
|
Gwoli ścisłości to Brożek zaczął prace rok temu, od 1 czerwca 2022.
Nie żebym bronił jego pracy, ale nie zaklamujmy rzeczywistosci o jakiś latach pracy.
Kuzba był u nas zatrudniany z podobnymi kompetencjami a teraz pewnie połowa forum by mlaskała na jego powrót. Pal licho że pracował u nas tyle lat i się po prostu wyrobił na rynku. A o tym kto za ściągnięciem jakich zawodników się podpisał można tylko się domyślać, bo praktycznie nigdy to nie wychodzi na światło dzienne.
Był Pasieczny bez DNA ale z wielce wielkimi kompetencjami
Był Junca z DNA, był Kuzba z DNA
Był w końcu Kiko z DNA.
To już wyświechtane do obrzygania DNA to nie jest żaden element który powinien determinować pracę w Wiśle, ale jednoczenie nie jest to żaden element który ją przekreśla. Nazwałbym to co najwyżej jako "opcjonalnie mile widziane".
Teraz do klubu przyszedł Piotr Wawrzynów i jak widać po CV kompetencje były tu stawiane na 1 miejscu, ale bardzo możliwe że też jest kibicem Wisły.