|
Tak samo ciekawe kogo przez te lata Brożek wyskałtował. Siedzi tu już tyle lat na ciepłym etacie a są tego jakieś efekty? W innych klubach zatrudnia się ze względu na kompetencje a u nas ze względu na piłkarską przeszłość. To również Jaro powinien posprzątać
|