Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 24.07.2023, 07:51
Co do Kmiecika, to myślę, że póki jest u nas Jarek jako osoba decyzyjna, to Pan Kazimierz będzie w tym sztabie większą lub mniejszą rolę odgrywać.

To jest jedna z cech Królewskiego, która niestety w dłuższej perspektywie może być zabójcza dla Wisły. Jest to sentyment do osób, które trwają u nas na stanowiskach tylko ze względu na wiślacką przeszłość. Szczególnie opłakane w skutkach może być (jeszcze) ślepe popieranie tego, co wyprawia Sobol.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując