Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 24.07.2023, 07:01
Jagul napisał(a):Wyświetl post
To jest zbyt duże spłycenie tematu.
Trener oczywiście jest parodystą i należy go wyrzucić ale za tym powinno iść wyjebanie całego sztabu, który z tym trenerem pracuje. Wszystkie te Kmieciki, Łaciaki, Zające i inni powinni polecieć za swoją niekompetencje. Gdy odchodził Brzęczek należało pozbyć się całego sztabu, który na wszystkie kompromitacje sumiennie pracował. Z niewiadomych przyczyn szansę otrzymał jego asystent. Dla bezpieczeństwa trzeba pozbyć się każdego szkodnika.
Zgoda Kmiecika w Wiśle też już nie powinno być na ławce trenerskiej od bardzo dawna. Tam nie ma miejsca dla figurantów i symboli, tylko to jest etat dla osoby, która ma wykonać konkretną pracę.
Odpowiedz cytując