|
Można sobie jeszcze pogdybac ilu wzmocnień składu, a raczej ławki potrzeba do końca okienka. W klubie zapewne czekają na last minute, ale tu pewne korekty są konieczne na juz.
Gracz typu Basha/Mahdoiu na pozycję nr 6,
Gracz typu Igbekeme/Llonch na 8
Młodzieżowiec (może jakieś wypożyczenie z esa, coś w stylu Fornalczyka do TBB na wiosnę tego roku). Najlepiej skrzydłowy.
Jeśli i tak Colley jest na wylocie/nie chcemy w niego inwestować to obrońca z centymetrami. Łasicki robi wszystko co możliwe aby w końcu ktoś go w końcu wyrzucił że składu.
Wtedy ewentualnie też przy zejściu Dudy wpuszczamy młodzieżowca na skrzydłowy. Postawienie na jedną kartę na Gogola to jakaś parodia. Środek pola nie można oddawać bez walki.
|