doktor granat napisał(a):

|
Sprostuję koszt wynajmu stadionu bo znalazłem, że tj. teraz 129 tys. netto czyli pewnie prawie 159t brutto za mecz (VAT -23%)
|
No niezupełnie. Tyle może było wcześniej. Teraz jest 147 tysięcy netto.
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...ecz_50194.html
Ale i tak dużo zostaje. Za cały ligowy sezon wyjdzie 2,5 miliona. Jeśli nawet porównać to z dwukrotnością przychodów z biletów i karnetów za jesień 2022 (6,6 miliona) to dostajemy ponad 4 miliony zapasu. A przecież wtedy średnia frekwencja nie była wiele wyższa od tych 15 000 ludzi. Coś tu jest nie tak albo czegoś nie bierzemy pod uwagę.