|
Ważne aby wiedzieć, jakie są obecnie największe problemy Wisły i im przeciwdziałać, reagować. Bez tego jak zwykle szybko czekają nas poważne kłopoty. Te problemy moim zdaniem są następujące:
1. Beznadziejny trener. Myślę że już nie trzeba tego szerzej uzasadniać, to obecnie największy kłopot.
2. Brak dobrych w destrukcji i kreatywnych piłkarzy w środku pola. Nie mamy tam obecnie zawodnika takiego jakim był Igbekeme, a potrzeba dwóch.
3. Brak wartościowych piłkarzy, którzy mogliby grać jako młodzieżowcy. Jeden Duda to stanowczo za mało.
4. Ciągle zbyt słaba jakościowo głębia składu. Sobczak może być bardzo dużą pomyłką, zakończenie kariery przez Błaszczykowskiego sprawia, że i na skrzydłach znów możemy mieć z czasem problem.
5. Boki obrony: brak wartościowych zmienników. Uważam, że Szot pomimo dobrej końcówki minionego sezonu ciągle jest bardzo słabym piłkarzem, który jeszcze nie raz nas o tym przekona.
Bez rozwiązania tych problemów bardzo ciężko będzie podjąć realną walkę o awans.
|