Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1455
Stary 23.07.2023, 19:27
Akurat Krolewski ma racje. Cale forum pogrzalo zeby zwalniac trenera juz po 1 kolejce. W zadnym klubie nie powinno sie cos takiego wydarzyc. Jaki by to byl sygnal dla przyszlych trenerow ze gosc zostal wyjebany po 1 kolejce bo nie wygral. Wiadomo na forum po dwoch wygranych z rzedu jestesmy walcem, a po kazdej stracie pkt jest kryzys. Dobrze, ze Jaro ma chlodniejsza glowe od was.

Ps. Ja jestem za zmiana trenera
Odpowiedz cytując