Jagul napisał(a):

|
Sobolewski to tak marny trener, że w zasadzie nie stworzył sobie żadnego wartościowego zmiennika, który z ławki dawałby jakikolwiek sensowny impuls w ofensywie. Wiem, że pewnie większość ławki to są szroty ale nie wierze, że nie da się z nich nic wykrzesać i stworzyć choćby jednego sensownego zadaniowca.
|
Przede wszystkim na zawodników trzeba mieć jakiś pomyśł, warianty gry.
Sobolenko nie ma absolutnie niczego oprócz wybujałego ego.
Wisła upadnie, jednym z winnych będzie on.
Ale większą winę ponosi ten, ktory go zatrudnił