Kurz napisał(a):

|
I tu dochodzimy do paradoksalnej sytuacji. Za jednej strony Sobolewski dokonał złych zmian. Z drugiej dobrych nie mogło być, bo nie tylko młodzieżowcy, ale w ogóle zmiennicy odstają od zawodników pierwszego wyboru (oczywiście nie wiadomo jeszcze co potrafi nasz ostatni Hiszpan itd.). Smutny wniosek, który się wobec tego nasuwa: nie powinniśmy dokonywać żadnych zmian. Aż boję się pomyśleć, co się będzie działo w przypadku kontuzji i kartek.
|
Sobolewski to tak marny trener, że w zasadzie nie stworzył sobie żadnego wartościowego zmiennika, który z ławki dawałby jakikolwiek sensowny impuls w ofensywie. Wiem, że pewnie większość ławki to są szroty ale nie wierze, że nie da się z nich nic wykrzesać i stworzyć choćby jednego sensownego zadaniowca.