Watts napisał(a):

|
odniosłem wrażenie że sędzia wyciągnął wnioski z krytyki innych arbitrów meczów Wisły z zeszłego sezonu, w sensie szybko i sprawiedliwie temperował ostrzejszą grę, ale kilka zagrań na granicy faulu było puszczonych i to też mi się podobało. jedyne duże zastrzeżenie mam do żółtej po faulu de Amo wyprostowaną nogą w Goku, myślę że nikt by nie darł pasów z Lewandowskiego gdyby to była czerwona
|
To było złośliwe i bydlackie wejście. I żółta i czerwona by się obroniły, ale ja jestem zwolennikiem ostrego temperowania takich zagrań.
Sędzia OK sędziował, naprawdę w porządku, ale też nie miał jakichś wielkich kontrowersji ani rzeźnickich zapędów. Jedynie De Amo sprowokował poważne spięcie tym chamskim faulem, szedł nawet potem do sędziego się żalić ale chyba dostał info że zaraz będzie druga i grzecznie zszedł arbitrowi z oczu.