Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1476
Stary 23.07.2023, 16:41
Watts napisał(a):Wyświetl post
odniosłem wrażenie że sędzia wyciągnął wnioski z krytyki innych arbitrów meczów Wisły z zeszłego sezonu, w sensie szybko i sprawiedliwie temperował ostrzejszą grę, ale kilka zagrań na granicy faulu było puszczonych i to też mi się podobało. jedyne duże zastrzeżenie mam do żółtej po faulu de Amo wyprostowaną nogą w Goku, myślę że nikt by nie darł pasów z Lewandowskiego gdyby to była czerwona
To było złośliwe i bydlackie wejście. I żółta i czerwona by się obroniły, ale ja jestem zwolennikiem ostrego temperowania takich zagrań.

Sędzia OK sędziował, naprawdę w porządku, ale też nie miał jakichś wielkich kontrowersji ani rzeźnickich zapędów. Jedynie De Amo sprowokował poważne spięcie tym chamskim faulem, szedł nawet potem do sędziego się żalić ale chyba dostał info że zaraz będzie druga i grzecznie zszedł arbitrowi z oczu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując