skarabeus napisał(a):

W Lechii nikt nie błyszczy w blasku fleszy. Tam jest praca oddolna. Jest trener, młody, który wie co ma zrobić i widać, ze warsztat ma.
Zapowiadają około 10 transferów IN. Ja się bardzo mocno boję kogo oni ściągną i jak to zatrybi na wiosnę jak trochę potrenują razem.
|
Tu nie personalia są decydujące. Puszcza nie nazwiskami nas powiozła tylko WOLĄ.
A U NAS PO STAREMU 2:1 i plaża...