Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 23.07.2023, 15:09
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Spodziewałem się takiej reakcji.
To nie jest bełkot, ale Twoj syndrom DNA Wisły. DNA frajestrwa i zakładanie, że każdy jest frajerem.


Napisałem jasno: ustawiając odpowiednio drużynę.

To, że u nas od x czasu są dyletanci a nie trenerzy, to nie jest moja wina. Teraz Ty odszczekaj swój bełkot
Co mam odszczekać? .......isz głupoty i to ciężkie. Nasza obrona to parodia.
A gdyby wymienić cały skład i trenera to może młodzieżowiec bramkarz by sobie poradził - Ty sam siebie czytasz?



To już łatwiej ogarniętego młodzieżowca kupić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.07.2023 o godz. 15:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując