skarabeus napisał(a):

Spodziewałem się takiej reakcji.
To nie jest bełkot, ale Twoj syndrom DNA Wisły. DNA frajestrwa i zakładanie, że każdy jest frajerem.
Napisałem jasno: ustawiając odpowiednio drużynę.
To, że u nas od x czasu są dyletanci a nie trenerzy, to nie jest moja wina. Teraz Ty odszczekaj swój bełkot
|
Co mam odszczekać? .......isz głupoty i to ciężkie. Nasza obrona to parodia.
A gdyby wymienić cały skład i trenera to może młodzieżowiec bramkarz by sobie poradził - Ty sam siebie czytasz?
To już łatwiej ogarniętego młodzieżowca kupić.