Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 23.07.2023, 15:00
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Kolejna sprawa związana z młodzieżowcem na bramce, to ustawiając odpowiednio drużynę możemy doprowadzić do sytuacji, że znacząco ograniczymy sytuacje, w których nasz bramkarz będzie musiał interweniować.


Na głowę upadłeś? Czy Ty widziałeś jakikolwiek mecz Wisły w ostatnich dwóch latach zanim napisałeś ten bełkot?!

Druga minuta nie minęła a Łasicki już się machnął, dostał żółtą i zrobił rzut wolny z bliskiej odległości. Firmowe zagranie naszych stoperów to wywrócenie się o własne nogi.

Żaden młodzieżowy bramkarz na jakiego nas stać tego nie ogarnie. Biegański nie ogarnął.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.07.2023 o godz. 15:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując