|
Nie wgłębiałem się w regulaminy i przepisy, ale teoretycznie: jakby Sobol nie wystawił żadnego młodzieżowca. to sędzia nie pozwoli drużynie wyjść na boisko i dostajemy walkower?
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|