Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 23.07.2023, 12:32
Trzeba takiego młodzieżowca wyszkolić. I odsyłam do tematu o polityce transferowej. Tam są wskazane nasze braki i to czemu taki Duda jest obciążeniem dla drużyny a nie może być pełnoprawną częścią drużyny.
I dla porównania, że się da... sąsiadka ma Rakoczego, który jest młodzieżowcem, a jest jednym z wicekapitanów. Taka Lechia miała Kałuzińskiego. Gdzie nie spojrzysz (poza Rakowe) tam masz kogoś młodego, kto rokuje. O, spójrz na Legię. Kupili za 1,1 mln euro Nawrockiego i sprzedali go teraz za ponad 5 mln + 20 proc od kolejnego transferu.
My kupiliśmy Fazlagicia za pół miliona i ściągnęliśmy równoległe tabuny kopaczy, którzy brali hajs (Hugi) a nie grali.
Jakby zebrać to co Hugi zarobił, kasa z Fazlagicia i kupić młodzieżowca pokroju Nawrockiego, to byśmy mieli ten problem rozwiązany. Ale my jesteśmy tak bogaci, że za pół miliona euro kupiliśmy młodzieżowca z zagranicy, który do gry na poziomie, którego od niego oczekiwana potrzebował około 2 lat spokojnej pracy

Caly absurd tej sytuacji wynika ze złego zarządzania, złych priorytetów.

Ile kasy przepaliliśmy przez ostatnie 2 lata na nietrafione transfery wagonami, prowizje, pensje, etc?
Ostrożnie napiszę, że około 10 milionów złotych.
My szkolimy, czy też zbieramy z regionu co bardziej utalentowanych młodzików. Ale oni potem nie maja z kim się rozwijać. I tu jest problem dzisiejszej sytuacji. Szywacz to kolejny przykład zawodnika, który potencjał ma, ale stoi w miejscu i stać będzie póki tutaj będzie. Bo nie ma nikogo kto się nim zajmie.

I drużyna rezerw niczego nie rozwiąże, bo tam znowu jest klasyczny system 1+2/3 jeśli chodzi o trenerów a młodzieżowcy powinni mieć 5-6 trenerów na grupę 25 zawodników.



Na to kasy nie ma. Na błyszczenie w blasku fleszy jest.
Odpowiedz cytując