Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 23.07.2023, 11:24
To co odpierdziela nasz legendarny sztab to się po.prostu w pale nie mieści.
Oczywiście Krolewiecki nie przyzna się tak latwo do kardynalnego błędu jakim było pozostawienie tej trójcy na umowach w klubie.
Miejsce legend jest na loży honorowej...
Sobolewski wraz z Zającem i Kmiecikiem nie mają absolutnie żadnego pomysłu na grę, żadnych alternatywnych wariantow, nic.
To jest niebywałe, że sztab na poziomie 4 ligi dostal do prowadzenia wisłe w kolejnym sezonie...
Wczorajszy mecz to jest ich całkowita kompromotacja..
Nie pierwsza i nie ostatnia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując