Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15723
Stary 23.07.2023, 11:21
Na razie Luis potwierdził to co było wiadomo że z zespołami z dołu tabeli potrafi grać i strzelać. Zobaczymy czy w Lechii będzie rozgrywał świetne mecze z czołowymi zespołami ligi. W Wiśle tego zabrakło...Mi osobiście nie żal jego odejścia. Miał liczby i był bardzo dobrym piłkarzem ale nie pasował mi jego styl bycia - machanie łapkami, pretensje dookoła i nie trzymanie ciśnienia w stylowych sytuacjach.
Odpowiedz cytując