|
Na razie Luis potwierdził to co było wiadomo że z zespołami z dołu tabeli potrafi grać i strzelać. Zobaczymy czy w Lechii będzie rozgrywał świetne mecze z czołowymi zespołami ligi. W Wiśle tego zabrakło...Mi osobiście nie żal jego odejścia. Miał liczby i był bardzo dobrym piłkarzem ale nie pasował mi jego styl bycia - machanie łapkami, pretensje dookoła i nie trzymanie ciśnienia w stylowych sytuacjach.
|