|
Duda i Gogól musza grac bo sa mlodziezowcami. Oprocz tego tylko Krzyzanowski byl tylo mlodziecowcem.
A tak to mecz nie do rozroznienia czy z zeszlego sezonu czy nie.
Prowadzilismy i nie wygralismy
Bramka z stalego fragmentu
Zmiany oslabiajace. Standard Sobolewkiego.
|