|
czemu nasz pseudo trener rozwalił parę Moltenis Łasicki? z tej dwójki to raczej Polak był słabszym. wszedł Sastresegui i wcale mnie nie przekonał, że jest lepszy od Moltenisa. Zmiana na lewym skrzydle. Baena prosto z samolotu wchodzi na boisko, aż się prosiło Krzyżanowskiego albo na LP albo na LO a Junca wyżej ale nasz geniusz miał swój plan.
Gość dalej kompletnie nie patrzy co się dzieje na boisku, nie reaguje na zmiany przeciwnika.
SOBOLEWSKI WON
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|