|
bez przesady , to było nie do obrony, zdarza sie
natomiast nie wiem czy zwrociliscie uwage , ale łasicki wisi flaszke sedziemu , bo powinien dostać pełną czerwoną w 30 sekundzie meczu...
chyba sie sedziowie var zlitowali , bo jakby to wygladalo czerwo dla kapitana w 1 minucie meczu...
|