Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 23.07.2023, 09:02
bez przesady , to było nie do obrony, zdarza sie


natomiast nie wiem czy zwrociliscie uwage , ale łasicki wisi flaszke sedziemu , bo powinien dostać pełną czerwoną w 30 sekundzie meczu...

chyba sie sedziowie var zlitowali , bo jakby to wygladalo czerwo dla kapitana w 1 minucie meczu...
Odpowiedz cytując