|
Patryko,
tak, wlasnie dlatego. W Hiszpanii tez swieci slonce. Tez sa centrostrzaly. I doswiadczony bramkarz wie jak sie w takiej sytuacji zachowac. Ta bramka w 100 proc idzie na konto Ratona.
I teraz. Jest mi obojetne kto takie bramki bedzie puszczal. Hiszpan czy 18 latek z Polski. Oh no, wait.
Polaka mamy szanse wypromowac i sprzedac. Ratona juz nie sprzedamy.
18 latek grajacy na bramce sprawia, ze nie krateru w srodku pola.
Hmmm...
|