|
Wg mnie diagnoza jest prosta: siedlismy kondycyjnie, a do tego zespół dopiero się zgrywa.
Zobaczymy po kilku kolejkach, czy problem z kondycja to będzie stała, czy też początek sezonu po przygotowaniach, CO CZĘSTO SIE ZDARZA.
No i ponad polowa składu wymieniona, a grali ze sobą w sparingach zaledwie ze 3x po 45 minut.
|