Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.07.2023, 08:40
A, i zgadzam sie z kims wyzej, ze zamiast parodysty Ratona moglismy postawic w bramce jakiegos 18-19 latka. Sa kluby w Ekstraklasie, ktorzy na takich stawiaja i wychodzi im to nie bokiem, a na plus.



Podobnie to co zrobiono z Moltenisem i Szotem. Pierwszy juz wzbudzal zainteresowanie, bo zagral na prawde dobra runde, to go sadzamy kosztem Lasickiego, ktory w pierwszych sekundach meczu lapie glupia kartke przez brak koncentracji.
I Szot, ktory sie mocno wyroznial. Wiec w nagrode za to, ze na tle calej druzyny wygladal najlepiej teraz grzeje lawe. Taki sygnal dostaja mlodzi zawodnicy - nie wazne jak grasz, wazne, ze w Twoje miejsce sciagniemy kogos kto grac ma.

Kur^*(#wa totalny dramat.



Jaro, cos slabo idzie Ci uzywanie i tworzenie (he he) sztucznej inteligencji, jak nie widzisz oczywistych bledow, ktore popelniasz.
Odpowiedz cytując