|
A, i zgadzam sie z kims wyzej, ze zamiast parodysty Ratona moglismy postawic w bramce jakiegos 18-19 latka. Sa kluby w Ekstraklasie, ktorzy na takich stawiaja i wychodzi im to nie bokiem, a na plus.
Podobnie to co zrobiono z Moltenisem i Szotem. Pierwszy juz wzbudzal zainteresowanie, bo zagral na prawde dobra runde, to go sadzamy kosztem Lasickiego, ktory w pierwszych sekundach meczu lapie glupia kartke przez brak koncentracji.
I Szot, ktory sie mocno wyroznial. Wiec w nagrode za to, ze na tle calej druzyny wygladal najlepiej teraz grzeje lawe. Taki sygnal dostaja mlodzi zawodnicy - nie wazne jak grasz, wazne, ze w Twoje miejsce sciagniemy kogos kto grac ma.
Kur^*(#wa totalny dramat.
Jaro, cos slabo idzie Ci uzywanie i tworzenie (he he) sztucznej inteligencji, jak nie widzisz oczywistych bledow, ktore popelniasz.
|