Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 23.07.2023, 08:38
Nie rozumiem czemu za głupotę Sobolewskiego próbujecie obwiniać nowych Hiszpanów, czy nawet Ramireza.

To Sobolewski postanowił wprowadzać rezerwowych od 70 minuty i osłabiać skład.

A wejście Patryka Gogóła, to już trenerska perełka. Sobolewski postawił sam siebie przelicytować... Przecież komentatorzy byli w szoku, jak chyba wszyscy kibice... minute po jego wejściu straciliśmy drugą bramkę... Ale to nie wina młodego, że trener jest bezmyślnym ignorantem.

Co to transferów należy się wstrzymać. Jak na razie to Joan Román wygląda na bardzo dobry ruch transferowy.

To nie wina zawodników, że trener postanowił sabotować ich grę...
Odpowiedz cytując