|
A ja nawet koncepcję tych zmian w środku jestem w stanie jakoś zrozumieć. Sobol liczył, że będziemy mobilnymi kurduplami klepać sobie piłeczkę i jakoś dotrwamy do końca. Nie przewidział tylko, że jak Górnik nas przyciśnie to zacznie się panika, kupa w majtach, niedokładności i straty. Sobol jak to Sobol zapomniał już jak wyglądał ostatni mecz i wszystkie mecze na styku za jego kadencji.
|