Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1628
Stary 23.07.2023, 07:16
Zanosi się na tak samo s.......oną pierwsza rundę jak w tamtym sezonie., z tym ,że nie wierzę że będziemy mieć taki świetny start po zimie.znowu..nic się nie nauczyliśmy na tamtym sezonie..a wczorajsze wybory Sobolewskiego...no tego nie da się wybronić, żaden ekspert tego nie wytłumaczy co miał autor na myśli .. jak.bedziemy tak rozdawać punkty to nawet ciężko będzie o baraże, z resztą i tak ch^@% z nimi bo z takim trenerem i takim składem to znowu w ....e dostaniemy po stałych fragmentach gry..nikt nam z gry nie strzeli ale każda wrzutka w pole karne, każdy róg to zagrożenie prawie jak strzał z jedenastki ..Kiko i Sobol szukajcie kogoś na DP bo. SAPALA I BASHA JEST SZKLANY ,
Odpowiedz cytując