ciacho napisał(a):

|
Yyy.. ale jacy wszyscy się obudzili? Od dawna większość twierdzi, że Sobola tu dawno nie powinno być, bo gość ma pełne przekonanie o swojej zajebistosci i nie potrafi się przyznać do błędów i wyciągać wniosków.
|
Czyli pasuje idealnie do Puchatka i swojego przydupasa. ” krulewicza „