sandomingo napisał(a):

Nie tylko Sobolewski jest idiotą i dyletantem ale podobnie ma sie spraea z Krolewskim i Ramirezem.
Ci pajace chcą obgonić sezon Dudą z Gogolem...podczas gdy Duda nie ma sił na więcej niż 70 minut...
Kretyni pozostawili nadal krater na środku pola...
Szkoda, naprawdę szkoda czasu na to.dziadostwo.
|
Zapewne Kubuś tak wymyślił i tak ma być.