AS82 napisał(a):

|
Niestety Królewski uwierzył ,że Sobolewski to dobry trener , bo wygrał 7 meczów z rzędu,a to wygląda,że bardziej się trafiło ślepej kurze ziarno.Ten człowiek idiotycznymi zmianami ZNOWU nas pogrążył..
|
Moim zdaniem trzymanie Sobola to pomysł Kubusia, a wygadany słup tytułujący się prezesem zbiera za to razy (zasłużone).