Fugiel napisał(a):

Czego się spodziewaliście - że Sobolewski nagle zacznie robić dobre zmiany?
To co się wydarzyło to jakiś dramat - ale pewnie
złe zmiany się robiło
złe zmiany się robi
złe zmiany będzie się robić.
|
Inną kwestią jest to czy dobre zmiany są możliwe. Mam wrażenie, że sytuacja jest tak samo gówniana, jak w poprzedniej rundzie, gdzie najlepiej byłoby nie robić żadnych zmian (wiadomo że tak się nie da). A może nawet jest gorzej, bo podstawowa 11 również wydaje się być słabsza niż w tamtym sezonie.