Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 22.07.2023, 23:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O czym Ty .......isz?! To są decyzje trenera. A naszym jest parodysta to i Duda i Gogół będą grali.
Radzę się przyzwyczajać.

@ ciacho - to skąd to zdziwienie? Zagraliśmy klasyczny mecz za Sobolewskiego, tylko ze znacznie słabszym składem. Fernandeza nie było, to i nie było komu ratować meczu. Nie było Igbekeme, to nie było środka pola. Nasi nowi tańsi Hiszpanie są chujowi, to gra na skrzydłach nie istnieje.
Idiotyczne zmiany sabotują grę - jak zwykle.
No chyba logiczne że tak to się skończyło? Mieliśmy farta że tylko jedną nam strzelili z SFG, to wywieźliśmy jeden punkt. Nie zawsze będzie tak fajnie.
To nie są tylko decyzje trenera. Jest tu tylko pracownikiem. Jednego dnia trenuje, następnego go już tu nie ma. I nie chodzi tylko o to, że daje pograć Dudzie, ustalanie składu to rzeczywiście jego zadanie. To grubsza kwestia. Problem polega na tym, że na istotnej pozycji postawiliśmy bezalternatywnie na młodzieżowców, którzy nie mają szansy sprostać zadaniu. Jak już napisałem, nie trzeba było sprowadzać bramkarza z Hiszpanii, tylko postawić na rodzimego. Szkolimy w Polsce zdecydowanie więcej przyzwoitych bramkarzy, niż środkowych pomocników. I to już rola i Sobola i Ramireza, żeby wspólnie dojść do takich wniosków. I naprawdę ....a nie wiem czym kierowali się, podejmując taką a nie inną decyzję.
Odpowiedz cytując