ciacho napisał(a):

|
Yyy.. ale jacy wszyscy się obudzili? Od dawna większość twierdzi, że Sobola tu dawno nie powinno być, bo gość ma pełne przekonanie o swojej zajebistosci i nie potrafi się przyznać do błędów i wyciągać wniosków.
|
W zasadzie podstawowa kwestia która uderza większość kibiców została ujęta w jednym zdaniu. Trochę długim, ale jednak jednym zdaniu
Ale co do meczu. Chciało się wygranej, ale i tak się sprawdziły przewidywania. Remis na własne życzenie, ale ciężko też powiedzieć że nie jest sprawiedliwy.
Trochę też czeka nas taki sezon że każdy remis będzie traktowany jak porażka. Nie twierdzę że powinno być odwrotnie, ale pytanie do czego to nas doprowadzi. Oby nie do powtórki z jesieni 2022.