Kurz napisał(a):

|
Ktoś jednak w klubie powinien mieć zdrowy osąd, niezależnie od wyborów Sobolewskiego i wiedzieć, że nie i Duda i Gogół nie nadają się do gry na pozycji, na której nawet James miał często problemy.
|
O czym Ty .......isz?! To są decyzje trenera. A naszym jest parodysta to i Duda i Gogół będą grali.
Radzę się przyzwyczajać.
@ ciacho - to skąd to zdziwienie? Zagraliśmy klasyczny mecz za Sobolewskiego, tylko ze znacznie słabszym składem. Fernandeza nie było, to i nie było komu ratować meczu. Nie było Igbekeme, to nie było środka pola. Nasi nowi tańsi Hiszpanie są chujowi, to gra na skrzydłach nie istnieje.
Idiotyczne zmiany sabotują grę - jak zwykle.
No chyba logiczne że tak to się skończyło? Mieliśmy farta że tylko jedną nam strzelili z SFG, to wywieźliśmy jeden punkt. Nie zawsze będzie tak fajnie.