Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 22.07.2023, 22:04
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ktoś jednak w klubie powinien mieć zdrowy osąd, niezależnie od wyborów Sobolewskiego i wiedzieć, że nie i Duda i Gogół nie nadają się do gry na pozycji, na której nawet James miał często problemy.
O czym Ty .......isz?! To są decyzje trenera. A naszym jest parodysta to i Duda i Gogół będą grali.
Radzę się przyzwyczajać.

@ ciacho - to skąd to zdziwienie? Zagraliśmy klasyczny mecz za Sobolewskiego, tylko ze znacznie słabszym składem. Fernandeza nie było, to i nie było komu ratować meczu. Nie było Igbekeme, to nie było środka pola. Nasi nowi tańsi Hiszpanie są chujowi, to gra na skrzydłach nie istnieje.
Idiotyczne zmiany sabotują grę - jak zwykle.
No chyba logiczne że tak to się skończyło? Mieliśmy farta że tylko jedną nam strzelili z SFG, to wywieźliśmy jeden punkt. Nie zawsze będzie tak fajnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2023 o godz. 22:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując