wolfy napisał(a):

Będzie grał Gogół.
Sobolewski to kretyn, po co ciągnąć temat? On nie ma pojęcia co robi. Kiedy jeszcze prowadziliśmy wprowadził dwóch młodych kurdupli do środka pola. Nawet komentatorzy Polsatu byli w szoku. Kto robi takie rzeczy?
Radzio Sobolewski, trenerski dyletant.
Naprawdę, mam deja vu. Nagle się wszyscy obudzili że bałwan który po zeszłorocznej kompromitacji uważa że wszystko zrobił dobrze popełnia te same błędy.
|
Ktoś jednak w klubie powinien mieć zdrowy osąd, niezależnie od wyborów Sobolewskiego i wiedzieć, że nie i Duda i Gogół nie nadają się do gry na pozycji, na której nawet James miał często problemy.