Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 22.07.2023, 21:49
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Śmiertelnie poważne.
Będzie grał Gogół.

Sobolewski to kretyn, po co ciągnąć temat? On nie ma pojęcia co robi. Kiedy jeszcze prowadziliśmy wprowadził dwóch młodych kurdupli do środka pola. Nawet komentatorzy Polsatu byli w szoku. Kto robi takie rzeczy?
Radzio Sobolewski, trenerski dyletant.

Naprawdę, mam deja vu. Nagle się wszyscy obudzili że bałwan który po zeszłorocznej kompromitacji uważa że wszystko zrobił dobrze popełnia te same błędy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2023 o godz. 21:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując