Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 22.07.2023, 21:42
Całkiem szczerze - to jest o 1 punkt więcej niż się spodziewałem.

Natomiast jeżeli ktokolwiek jest zaskoczony tym, co dziś zobaczył to znaczy, że albo do tej pory cierpiał na poważne zaburzenia świadomości albo też jest po prostu niepoprawnym marzycielem.

Drużyna bez trenera, bez sztabu, bez środka pola nie jest w stanie grać. Żaden problem z zeszłego sezonu nie został rozwiązany, więc nie można oczekiwać niczego innego.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując