Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 22.07.2023, 19:13
Sobczak to tragedia jakaś, muł, wóz z węglem, typowy wyrobnik na 1 lige, a kiedyś wyrobnicy eklapy byli żałośni. To taka refleksja główna, bo reszta bez zmian. Klasyka. Zamiast na 1:3 Rodado to dostajemy 2:2 z SFG.

Zmiany jakbyśmy wygrywali 1:4... Kolejny mecz Sobola, kolejny w ten sam sposób, sezon minął dalej to samo, nei żebym się łudził, że wyciągnie wnioski,ale... wypadałoby choć raz przetrwać te wrzutki.

Goku fajnie zastąpił Fernandeza, no ale tutaj trzeba trenera.

W sumie z tymi zmianami czy bez to i tak wturlaliby nam bramkę na 2:2 Cieszmy się, że nie przegraliśmy w końcówce.

Zaczynamy jak rok temu, tylko na wyjeździe i z bramkami. Jest postęp

Odpowiedz cytując