Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 22.07.2023, 18:58
Czy my przez cały sezon będziemy grać dwoma młodzieżowcami: albo Duda cały mecz, albo Gogół za niego pod koniec spotkania? Czy normalne jest, żeby w momencie skromnego prowadzenia 2:1 i z naciskającym rywalem wprowadzać na boisko na kluczową pozycję młodego zawodnika, który niedawno grał w rezerwach Lecha w 3 lidze? Gdy drugim w środku pola jest też równie młody zawodnik. Czy postawienie na młodych Szota i Szywacza na skrzydle w Gliwicach na zmiany za Mulę i Junkę nic naszego sztabu nie nauczyło?
W poprzednim sezonie do awansu zabrakło dwóch punktów. DWÓCH PUNKTÓW. Dziś w Łęcznej straciliśmy dwa punkty.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując