|
Parodysta na ławce, to parodia jest też na boisku.
Na początku meczu, jak pokazywali parodystę stojącego przy linii i do dwóch-trzech zawodników pokazującego ten sam gest, a następnie, że jest zajebiaszczo to sobie pomyślałem "jakby mieli kogoś zamiast Czarka Pazury wybrać do roli Nikosia Dyzmy no to pasuje idealnie".
JA .......E.
|